Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Wednesday, May 4, 2022

Vera e Fundit ( Son Yaz ) - Episodi 10 i Plote - Seriale turke me titra shqip

Subscribe ne kanalin tone ne yotube per te par episodet ne koh reale ---> https://www.youtube.com/channel/UCIGKZduAlmRk1SQP5lZsByQ 
 

Makina që synonte Selimin goditi Akgun dhe Akgün i shpëtoi jetën Selimit. Edhe pse Selim është i zemëruar me Akgun, ai vendos t'i japë atij një shans pas këtij incidenti. Ai thotë se nuk do ta ndjekë Akgun, ai mund të shkojë në rrugën e tij. Ai është i lirë tani. Megjithatë Halil Sadi ka plane të tjera për Akgun. Akgün është gati të marrë një rrugë të re dhe të rrezikshme që do të habisë të gjithë. Ndërsa vendimi i Akgun e sjell atë ballë për ballë me prokurorin Selim, Yagmur do të ngecë mes mendjes dhe zemrës së saj. Rreziku që kapërceu Selim e trembi familjen Kara, veçanërisht Cananin. Ndërkohë që të gjithë...


KLIKO POSHTE PER TA PAR EPISODIN  ⇩⇩⇩⇩

👉👉👉👈👈👈
SERVER 1

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 2

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 3

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit
Soon

1 comment:

  1. Experienced players follow a definite technique, 카지노 사이트 like solely taking part in} games with the best payout percentages, working towards their bonus rounds, and knowing their paylines inside and outside. Follow these guides to give your self greatest possible|the absolute best|the very best} chance to win jackpots on slot machines online. Ignition Casino began its operations in 2016, which was unknown for the primary two years. As folks began exploring games to help them earn from residence, this on line casino made it to the top because of its huge number of premium games.

    ReplyDelete