Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Wednesday, April 27, 2022

Vera e Fundit ( Son Yaz ) - Episodi 7 i Plote - Seriale turke me titra shqip

Subscribe ne kanalin tone ne yotube per te par episodet ne koh reale ---> https://www.youtube.com/channel/UCIGKZduAlmRk1SQP5lZsByQ 
 

Ndërsa Akgün, i cili është nën presion për të vrarë Latifin, po kërkon një rrugëdalje për t'i marrë gjak në dorë, Soner kërcënon Akgun me Yagmur. Selim e kërkon kudo dëshmitarin e arratisur Latif. Akgün duhet të gjejë një rrugëdalje nga kjo situatë qorre. Në pamundësi për t'i bërë ballë presionit që kishte, Akgün largon zemërimin e tij ndaj Selimit, i cili më parë e kishte gënjyer për nënën e tij. Kur Akgün mëson se çfarë ka ndodhur mes tyre, ai kapet i pakujdesshëm. Ndërkohë, Canan dhe Selim, të cilët po vuajnë dhimbjen e divorcit, vazhdojnë të pretendojnë se gjithçka është në rregull…


KLIKO POSHTE PER TA PAR EPISODIN  ⇩⇩⇩⇩

👉👉👉👈👈👈
SERVER 1

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 2

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 3

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit
Soon

No comments:

Post a Comment