Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Wednesday, April 20, 2022

Vera e Fundit ( Son Yaz ) - Episodi 5 i Plote - Seriale turke me titra shqip

Subscribe ne kanalin tone ne yotube per te par episodet ne koh reale ---> https://www.youtube.com/channel/UCIGKZduAlmRk1SQP5lZsByQ 
 

Akgün sheh fotografinë e Selimit dhe nënës së tij. Kur e pyet Selimin nëse e njeh nënën e tij dhe Selim e mohon, kjo shkatërron botën e Akgunit. Ndërsa zemërimi i Akgun po kërkon një vend ku të shpërthejë, Yagmur kupton ndryshimin e papritur të Akgun dhe dëshiron të dijë se çfarë ka ndodhur. Fakti që Yagmur i shtyn kufijtë e Akgun do ta çojë marrëdhënien mes të dyve në një nivel tjetër. Selim është gati të rregullojë marrëdhëniet e tij me fëmijët dhe Canan. Ai tani është më afër se kurrë për të rifituar familjen e tij. Ndërkohë, Fatih i thotë Yagmurit se Selim po e kërcënon dhe Yagmuri..


KLIKO POSHTE PER TA PAR EPISODIN  ⇩⇩⇩⇩

👉👉👉👈👈👈
SERVER 1

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 2

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 3

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit
Soon

No comments:

Post a Comment