Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Sunday, April 24, 2022

Vera e Fundit ( Son Yaz ) - Episodi 4 i Plote - Seriale turke me titra shqip

Subscribe ne kanalin tone ne yotube per te par episodet ne koh reale ---> https://www.youtube.com/channel/UCIGKZduAlmRk1SQP5lZsByQ 
 

Halil Sadi i kërkon Akgun të gjejë se ku është dëshmitari i Selimit, Latif Coskun. Në këmbim, ai i premton se do ta ndihmojë të shkojë jashtë vendit. Yagmur është i mërzitur pas ndarjes së saj me Kaan. Kaan është gjithashtu në depresion. Kjo ndarje do të sjellë përballë dy nënat. Ndërkohë, Metin kupton se Serap po sillet çuditshëm ndaj tij dhe përpiqet të kuptojë pse. Nga ana tjetër, Selim nuk mund ta përtypë ndërthurjen e Fatihut me familjen në mungesë të tij. Mbi të gjitha, kur dëgjon për ofertën e punës së Fatihut për Cananin, ai çmendet dhe e shtyn atë të tërheqë ofertën me një vizitë te Fatih...


KLIKO POSHTE PER TA PAR EPISODIN  ⇩⇩⇩⇩

👉👉👉👈👈👈
SERVER 1

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 2

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit

SERVER 3

Ju kerkojm ndjes nese hapen reklama, nuk jan te vendosura nga ne. Faleminderit
Soon

1 comment:

  1. Walk into the on line casino with solely the money you'll be be} enjoying in} with. Leave credit score or debit playing cards and entry to extra funds at house or in your hotel room protected, where received't|you will not} be tempted to overspend.If in any respect possible, part out your money for the night time. Tell your self you will solely spend sure amount|a specific amount|a sure quantity} every half hour. If you are up on the finish of that half-hour, you get to bank what you profited (and hold going with the original amount!). And when you run out of cash, 메리트카지노 you wait till the subsequent half hour mark rolls round and proceed once more. And if the on line casino is even remotely crowded, solely play the one.

    ReplyDelete