Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Friday, October 1, 2021

ASK MANTIK İNTIKAM - Dashuri, Logjike, Hakmarrje Episodi 1 me titra shqip (FULL Episod)


Jeta e Esras përmbyset me një artikull gazete që pa atë ditë. Ish-burri i saj, me të cilin u nda një vit më parë, zotëron një kompani milion dollarëshe dhe tani duket shumë e bukur dhe karizmatike. Ozan dhe Esra, rrugët e të cilëve kryqëzohen përsëri një vit pas divorcit të tyre, janë ende plot zemërim ndaj njëri -tjetrit. Esra vendos ta bëjë Ozan të dashurohet përsëri me të për të ndrequr krenarinë e saj të thyer. Na ndiqni në kanalin tonë në Youtube për më shumë episode Turkish series
KLIKO POSHTE PER TA PAR EPISODIN  ⇩⇩⇩⇩

👉👉👉👈👈👈
Server 1

No comments:

Post a Comment