Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Thursday, August 26, 2021

Mucize Doktor (Doktori i Mrekullive) – Episodi 172 Seriale turke me titra shqipÇfarë do të thuhet mes Vuslat dhe Ali? Si është gjendja shëndetësore e Fermanit? A do të mundet Ali të gjejë një zgjidhje për sherimin e tij? Ali i dhuron një puthje Nazllës…


KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓

No comments:

Post a Comment