Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Thursday, June 3, 2021

Shtëpia ime, fati im - Doğduğun Ev Kaderindir - Episodi 92 "17/05/2021" Seriale turke me titra shqip

KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓

A do të mundet Zejnep t’i tregojë Bareshit se tashmë ajo është avokatja e Mehdiut? Ky i fundit vazhdon të ketë probleme në burg. Kush është personi që i është vënë pas atij? A do të ketë një puthje të dytë mes Baresh dhe Zejnep?

No comments:

Post a Comment