Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Friday, June 11, 2021

Cukur me titra shqip (Cukur Gropa ) – Episodi 22 Pjesa 3 | Sezoni 4 | Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Ndërsa Yamaç po mendonte se më në fund do të merrte një frymë të lehtësuar pas vdekjes së Çağatay, Kur të mësojë se Efsun është larguar nga shtëpia, ai do të mërzitet shumë dhe do ta telefonojë menjëherë. do te filloje. Me përgatitjet e dasmës së Akın dhe Yasmin, Koçovans bëjnë një pushim të shkurtër nga lufta. do të japë. Dasma e parë e organizuar nga Koçovars pas një kohe të gjatë ishte një martesë e tensionuar. Do të shkaktojë një pritje. Vartolu, i cili më në fund mësoi se ishte koha të kthehej në shtëpi, Me një surprizë të papritur në udhëtimin e tij për në Çukur me xha Cumali. do të takohemi. Ai tha se Efsun u përjashtua nga shtëpia nga nëna e saj dhe se Kulkan Yamaç, i cili mëson se është rrëmbyer, do të shkojë me zemërim pas Kulkan. të lë pa frymë Rezultati i ndeshjes do të habisë të gjithë.


KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓

Na suportoni
Mundesuar nga Turkish series
Subscribe ---> SUBSCRIBE
Na vizitoni ne --> https://www.dublimeneshqip.xyz/
Na ndiqni --> https://www.instagram.com/serialeturke_turkishseries/
---------------> https://www.facebook.com/serialeturketurkishseriesKlikoni me posht per te pare eoisodin ⇓⇓⇓⇓

No comments:

Post a Comment