Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Friday, June 11, 2021

Cukur me titra shqip (Cukur Gropa ) – Episodi 20 Pjesa 2 | Sezoni 4 | Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Ndërsa Koçovans do të vazhdojnë planet e tyre të hakmarrjes duke synuar Kulkan dhe Çağatay pas vdekjes së Cengiz Erdenet, lëvizja e re e Çağatay, e cila do ta vendosë Çukur në rrezik të madh, do t'i lidhë duart dhe krahët e Koçovans. Takimi i befasishëm i Vartolu në Afganistan do të pritet me padurim. Ndërsa Yamaç rrezikon të humbasë edhe njëherë të dashurit e tij, plani i Çağatay dhe Kulkan me njeriun misterioz do të sjellë në vdekje një Koçovalı tjetër.


KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓

Na suportoni
Mundesuar nga Turkish series
Subscribe ---> SUBSCRIBE
Na vizitoni ne --> https://www.dublimeneshqip.xyz/
Na ndiqni --> https://www.instagram.com/serialeturke_turkishseries/
---------------> https://www.facebook.com/serialeturketurkishseriesKlikoni me posht per te pare eoisodin ⇓⇓⇓⇓

No comments:

Post a Comment