Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Sunday, March 28, 2021

Shtëpia ime, fati im - Doğduğun Ev Kaderindir - Episodi 57 Seriale turke me titra shqipPas divorcit, Zeynep dhe Mahdi hidhen në jetën e tyre. Ndërsa Zeynep përpiqet të ndërtojë botën e saj në shtëpinë e saj të re, Mehdi qëndron në entuziazmin e krijimit të biznesit të tij të ri. Sidoqoftë, jeta do të vazhdojë të përballet me ta dhe të gjakosë plagët e tyre. Lajmi i mirë nga Barısh ndriçon shpresat e Zeynep dhe ajo merr krahët për të marrë pjesë në çështjen e Nermin. Nga ana tjetër, Nermin i bën një ftesë Barış-it për këtë sukses që ai arriti në një kohë të shkurtër. Nazli, i cili bën një hyrje të shpejtë në jetën e Mehdiut, e mbështet atë me punën, dhe nga ana tjetër, ai tërhiqet nga Mehdiu. Ai gjithashtu nuk do të hezitojë të bëjë hapa të guximshëm drejt Mehdiut, i cili vuan nga divorci. Nxitimi i ëmbël i Cemile dhe Noah në përgatitje për martesë kthehet në një makth kur Müjgan mëson për marrëdhënien e tyre. Të dy vëllezërit lëvizin drejt konfliktit më të madh të jetës së tyre. Zshtë Zeynep ajo që i vjen përsëri në ndihmë Cemile. Sidoqoftë, kjo ndihmë do t'i sjellë Zeynep dhe Mahdi në prag të një krize të re. KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓

No comments:

Post a Comment