Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Thursday, January 14, 2021

Cukur me titra shqip (Cukur Gropa ) – Episodi 19 Pjesa 1 | Sezoni 4 | Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Yamaç, i cili vazhdon i palodhur për të sjellë fundin e Erdenets, do të kryejë një sulm të madh për të arritur cakun tjetër. Gjatë këtij aksioni të lë pa frymë, ajo që i ndodhi Yamaç dhe Çukur do të jetë çështje kurioziteti.


KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓

Na suportoni
Mundesuar nga Turkish series
Subscribe ---> https://www.youtube.com/channel/UCT7886J4dYVVqwXiM2GJJfg
Na vizitoni ne --> https://www.dublimeneshqip.xyz/
Na ndiqni --> https://www.instagram.com/serialeturke_turkishseries/
---------------> https://www.facebook.com/serialeturketurkishseriesKlikoni me posht per te pare eoisodin ⇓⇓⇓⇓

No comments:

Post a Comment