Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Thursday, January 14, 2021

Cukur me titra shqip (Cukur Gropa ) – Episodi 18 Pjesa 1 | Sezoni 4 | Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Yamaç do të ndërmarrë hapin e parë në planin e hakmarrjes që nisi kundër Erdenets dhe Cengiz Erdenet do të duhet të bëjë një zgjedhje. Populli i Koçovës, i cili bëri që Cengiz të pësojë humbje të mëdha, do të ndeshet me një skenë të papritur kur të kthehen në lagje.


KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓

Na suportoni
Mundesuar nga Turkish series
Subscribe ---> https://www.youtube.com/channel/UCT7886J4dYVVqwXiM2GJJfg
Na vizitoni ne --> https://www.dublimeneshqip.xyz/
Na ndiqni --> https://www.instagram.com/serialeturke_turkishseries/
---------------> https://www.facebook.com/serialeturketurkishseriesKlikoni me posht per te pare eoisodin ⇓⇓⇓⇓

No comments:

Post a Comment