Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Tuesday, November 17, 2020

Mucize Doktor me titra shqip (Doktori i Mrekullive) – Episodi 36 Pjesa 1 e Sezonit 2 Seriale turke me titra shqip

                           
   


I gjithë spitali është tronditur nga dhuna ndaj një gruaje. Një burrë sulmoi një grua dhe një tjetër e shpëtoi atë.

KLIKO POSHT PER TE PARE EPISODIN   ↓↓↓No comments:

Post a Comment