Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Wednesday, September 16, 2020

Zogu i hershëm ( Erkenci kuş) Eposodi 6 - Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Nëpërmjet projektit “Albatrosi”, Xhani arrin të fitojë garën për fushatën e kompanisë ajrore. Me këtë rast, ai organizon një festë në shtëpinë e tij, ku fton të gjithë punonjësit e kompanisë. Teksa po fliste me Emrenë, Sanemi bie gabimisht në pishinë. Xhani futet në dhomë që të ndërrohet dhe aty gjen Sanemin me bluzën e tij veshur. Si do të reagojë ai?.
Klikoni me posht Qe te shikoni Episodin e Plote ⇓⇓⇓⇓Na ndiqni në kanalin tonë në Youtube për më shumë episode Turkish series

No comments:

Post a Comment