Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Friday, September 18, 2020

Zogu i hershëm ( Erkenci kuş) Eposodi 17 - Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Shoqata më prestigjioze e fotografëve në botë i pezullon Xhanit licencën derisa të zbulohet e vërteta për fushatën. Xhani mërzitet tmerrësisht shumë dhe thotë se do të heqë dorë nga drejtimi i kompanisë së babait. Ai nuk pranon të prononcohet në shtyp apo para kujtdo tjetër në lidhje me akuzën që i është bërë. Emreja pyet Ajlinën nëse ka lidhje me publikimin e fotografive, por ajo thotë se jo. Çfarë do të ndodhë me Xhanin?
Klikoni me posht Qe te shikoni Episodin e Plote ⇓⇓⇓⇓Na ndiqni në kanalin tonë në Youtube për më shumë episode Turkish series

No comments:

Post a Comment