Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Friday, September 18, 2020

Zogu i hershëm ( Erkenci kuş) Eposodi 16 - Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Ajlina ia del të marrë fotot që Xhani i bën Sanemit. Ndërkohë, ajo mendon se Emreja po e tradhton me Sanemin dhe betohet se do të marrë hak. Osmani kupton që Sanemi e dashuron Xhanin dhe e këshillon t’i tregojë atij gjithçka. Pas publikimit të fotove në internet nga Ajlina, Xhani akuzohet se ka vjedhur idenë për fushatën. Do të zbulohet e vërteta?
Klikoni me posht Qe te shikoni Episodin e Plote ⇓⇓⇓⇓Na ndiqni në kanalin tonë në Youtube për më shumë episode Turkish series

No comments:

Post a Comment