Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Friday, September 18, 2020

Zogu i hershëm ( Erkenci kuş) Eposodi 12 - Seriale turke me titra shqip


Ne kete episod do te ndiqni 

Xhani dëgjon Sanemin teksa debaton me Isanin për dyqanin. Metini i kërkon Sanemit që të bëjë modelen për fondacionin që mbështet gratë që duan të merren me biznes dhe ajo pranon. Xhani i tërheq vëmendjen Derenit për sjelljen e saj me Sanemin. Do ta kuptojë Sanemi që Xhani ndien diçka për të?
Klikoni me posht Qe te shikoni Episodin e Plote ⇓⇓⇓⇓Na ndiqni në kanalin tonë në Youtube për më shumë episode Turkish series

No comments:

Post a Comment