Turkish Series brings you the latest Turkish series with Albanian and English subtitles. The series are translated by us. After the end of one premiere we bring you the next premiere. THANK YOU for following us! Please Subscribe, Like and Share as much as we can to bring you as many serials and not only.

Wednesday, September 23, 2020

Çukur – Episodi 305 , 306 , 307 me titra shqip (Cukur Gropa ) – Episodi 3 i Plote Sezoni 4 Seriale turke me titra shqip
Ne kete episod do te ndiqni 

Duke lënë lagjen dhe shtëpinë e tij, Yamaç strehohet te Efsun. i sheh bashkë ndërsa merr një vendim që do të ndikojë në jetën e të gjithëve do të pritet me kuriozitet. Arık dhe Seren janë misteriozë në frontin e virtyteve Jeta e Arikut papritmas do të rrezikohet ndërsa ndiqte armiqtë e tij. Cengiz është një surprizë Duke bashkëpunuar me emrin, ai do të jetë një hap më afër për të bindur Yamaç që të qëndrojë pranë tij. Edhe një herë, me një sulm të papritur, Populli i Çukurit dhe ai i Koçovës që i kupton momentet e fejesës për të mbrojtur lagjet e tyre në mungesë të Yamaç, gurët në Çukur do të lëvizin. Por Koçovans Kjo nuk do të jetë surpriza e vetme në pritje. Karaca, i cili është gati të martohet me njeriun që do, me dashurinë e tij Ai do të marrë vendimin më të vështirë të jetës së tij.
Na suportoni
Mundesuar nga Turkish series
Subscribe ---> https://www.youtube.com
Na vizitoni ne --> https://www.dublimeneshqip.xyz/
Na ndiqni --> https://www.instagram.com/serialeturke_turkishseries/
---------------> https://www.facebook.com/serialeturketurkishseriesKlikoni me posht per te pare eoisodin ⇓⇓⇓⇓

No comments:

Post a Comment